צלם מקצועי לצילום ילדים. תמונות חד פעמיות מאירועים חשוביםצלם לבריתה

תמונה אחת שווה אלף מילים, כולנו מכירים את המשפט הזה, אך באירוע בריתה הוא מקבל משמעות חדשה ולו רק בגלל התמימות והטוהר שיש בתינוק שרק נולד אלא בגלל שהמבט התמים שיש בילדה שרק הגיעה לעולם הוא קסום ויש בו עומק ועצמה שגם אלף מילים לא יוכלו לתאר..

צלם לבריתה צריך לדעת ליצור אלבום תמונות שיש בו סיפור עם התחלה, אמצע וסוף, והסוף הוא בעצם התחלה חדשה ומתחדשת… זו התחלת החיים שלכם ושל הילדה החדשה שהגיעה לעולם ואיתה אור גדול שמאיר את הבית כולו.

להנציח את הרגעים הקטנים..

אירוע בריתה זה בדרך כלל אירוע קטן וצנוע, לרוב מדובר בארוחת צהריים או בהתכנסות ערב משפחתית ולכאורה אפשר להקל ולתת לאחד מבני המשפחה לצלם את המאורע אבל אנחנו שוכחים דבר מאוד חשוב, הזמן הזה שבו הילדה מתחילה את חייה ובחודשים הקרובים תתחיל להשתנות ולהתעצב לא יחזור שוב, זהו רגע חד פעמי שבו אנחנו חוגגים את הגעתה לעולם של ביתנו הקטנה. זה בהחלט אירוע שצריך לתעד באופן ראוי כדי שבעתיד תהיה לה מזכרת מפוארת מהמקום הנקי והטהור שהיא צמחה..

צלם מומלץ לבריתה במחירים זולים - יניב איתן

 

מה חשוב לדעת כשבוחרים צלם לבריתה ?

אירוע בריתה כמו שציינו הוא אירוע קטן וצנוע יחסית לאירועים אחרים ולכן רוב ההתייחסות צריכה להיות לתינוקת שלשמה התכנסנו, הצלם צריך להגיע כמה שעות לפני תחילת האירוע ולצלם את התינוקת במצב רגיעה ונינוחות ולייצר תמונות אופי שינציחו את ההבעות הטבעיות שלה. אפשר להתכונן מראש עם כמה פריטי לבוש שונים וכדאי מאוד לבחור כמה מוקדים מרכזיים לצילום כדי שגם הסביבה שבה היא גדלה תהיה מונצחת בתוך הזיכרון הקסום הזה..

המרכיב השני בצילום בריתה הוא האירוע עצמו, ממש בתחילת האירוע עם הגעת האורחים הראשונים הצלם צריך לתעד את מקום האירוע וכך להוסיף מימד נוסף באלבום הבריתה שיגוון ויחבר בין התינוקת לקהל האורחים שהגיע לכבודה.

תיעוד משפחתי מרגש

השלב השלישי שחותם את צילום האירוע הוא צילום האורחים עצמם ובני המשפחה הקרובה (הורים, אחים, סבא וסבתא), כשהאירוע בשיאו הצלם צריך לעבור בין האורחים וליצור תמונות משפחתיות שיתעדו את כל מה שהתינוקת לא יכולה לזכור וכך היא תוכל בעתיד לראות איך כולם נראו ביום המיוחד כשהגיעו לברך את הגעתה לעולם..

 

איך יודעים מי צלם מומלץ לאירוע בריתה ?

הדבר הראשון שעליכם לעשות זה לראות את צילומי הבריתות האחרון שהצלם עשה וכך לבחון את ההתייחסות שלו לכל הפרטים שהוזכרו פה, הדבר השני שעליכם לבדוק זה את טיב העבודה שנעשית לאחר סיום האירוע משמע העריכה של האלבום והעיבוד הגרפי של התמונות. האם הצלם כולל בחבילת הצילום גם מעצב גרפי שיעבד את התמונות ? האם הוא עושה זאת בעצמו ?

לרוב הצלם יראה לכם צילומי בריתות מאוד מושקעים שירשימו אתכם מאוד אך לא בטוח שבחבילה שאתם מקבלים כלול אותו גרפיקאי שעשה את עיבוד התמונות במה שראיתם.. עליכם לוודא שאתם מקבלים את אותו המוצר שראיתם בתיק העבודות שלו, הן מבחינת הצילום והן מבחינת העיצוב.

בדיקת מחירים לפני סגירה

במידה וקיבלתם הצעת מחיר לחבילת צילום שכוללת גם וידאו, גם סטילס, גם עריכת אלבום דיגיטלי, מגנטים ופרטים נוספים, עליכם לבקש תמחור בנפרד לכל אחד מהדברים וכך תוכלו להשוות מחירים בין הספקים ולהתמקח כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר מבלי להתפשר על איכות התוצאה הסופית.