צלם לברית מילה במחירים זולים - יניב איתןצלם לברית

אירוע ברית זה אירוע מרגש במיוחד, הוא גם אירוע מאוד רגיש ועדין.. התינוק שרק נולד מנסה להבין מה קורה סביבו והאורחים הרבים רוצים כולם לחבק ולנשק את הרך הנולד שדי המום מהרעש סביבו לעומת השקט שבו הוא היה שרוי עד לפני כמה ימים.. בתקופה הקרובה הוא יגדל וישתנה בכל רגע, הוא יתפתח ויהפוך להיות ילד קטן עם תווי פנים ברורים ואנחנו כבר נדע לזהות אותו לפי הסימנים שהתעצבו בו, אבל ביום הברית הוא נמצא במקום הכי טהור שלו, לפני שהוטבעו בו סימנים חיצוניים, זה הרגע שמשתקפת בו רק הפנימיות של הנשמה שלו וזה הרגע שבו הוא נכנס לברית עם ה'. ברית בה הוא מתחייב להשתדל ולהתעלות מעל הטבע כדי לצמוח ולהיות אדם משפיע שמגביר ומעצים את הטוב שבו והטוב שבסביבה שלו. זה בהחלט רגע שכל אחד מאיתנו ישמח לזכור והדרך הטובה ביותר לזכור זאת, היא על ידי תיעוד וצילום של אירוע הברית!

 

צלם לברית

 

איך בוחרים צלם לברית ?

הדבר הראשון שאתם צריכים לבחון זה – מה אתם רוצים לצלם בברית ?
תמונות סטילס? וידאו? מגנטים? בוק של הילד ?

הדבר השני הוא קבלת החלטה לגבי התקציב
כמה תרצו להוציא בתמורה לשירות ?

באופן עקרוני צילום לאירועי ברית לא אמור להיות יקר וזאת מפאת כמה סיבות, החשובה מכולן היא שלרוב אירועי ברית נערכים בצהריים כך שמבחינת הצלם מדובר ביום שבו הוא יכול לעבוד גם באירוע ערב, הסיבה השנייה היא מאחר ולרוב מדובר באירוע קצר והסיבה השלישית היא שעריכת האלבום ו/או הוידאו הם עריכות די פשוטות ולא כרוך בהם מופע מושקע כמו שקורה בחתונה, בבר מצווה או בבת מצווה..

באירוע ברית הצילום הרבה יותר פשוט ולכן גם העבודה שנדרשת לערוך ולעבד לאחר האירוע היא פשוטה יותר.

 

צלם לברית צריך לספק תוצאה
הרבה יותר ממצוינת..

אחד הקשיים הגדולים ביותר שצלמים נתקלים בהם זה דווקא יצירת אווירה נינוחה שבה המצולם משחרר את המחסומים כדי שהצלם יצליח לתעד את הרגעים האותנטיים שיש בהם הבעה רגשית נקייה ומרגשת, כשמצלמים תינוק אין את הבעיה הזו, הכל נקי ממניירות ולכן צלם לברית יכול וצריך לספק תוצאה הרבה יותר ממצוינת.

 

איך עושים את זה ?

צילום ברית מילה זול בתל אביב - יניב איתןקודם כל צריך להבין שהתינוק באירוע הברית הולך לעבור שלושה שלבים שבכל אחד מהם יצא ממנו רגש שונה ולכן הצלם צריך להיות ערוך לשלושה סטים של צילום שמתמקדים בילד, האחד זה כשהאולם שקט והאורחים טרם הגיעו, שם יצאו התמונות הרגועות והכמעט מנומנמות של הילד, השלב השני זה השלב שבו האורחים כבר הגיעו והתינוק מבחין בהמולה שמתרחשת סביבו, שם יצאו תמונות יותר ערניות והבעות יותר מכוונות מצדו של התינוק, והשלב השלישי הוא החיתוך ולאחריו, שם התינוק קצת יבכה ובין בכי לצרחה הוא יגיע למצב רגיעה מאוד מאוד עמוק, הוא עדיין לא מבין מה זה כאב ומה הוא אמור לעשות איתו, הוא נע בין התחושות בצורה מאוד קיצונית ושם הוא בעצם חווה את מגוון התחושות האנושיות שמצפות לו בחייו.

צילום מקצועי

כאשר הצלם מקצועי ומיומן בצילום אירועי ברית הוא ידע להיערך בהתאם וכך יספק לכם אלבום תמונות מגוון ויפה שמציג את הרך הנולד באופן שלא יחזור על עצמו שוב, זו תהיה מזכרת לכל החיים ולא כדאי לפספס את ההזדמנות להנציח את הרגעים האלו.
כמובן שגם אתם חלק מהאירוע וגם אתם חלק מהתמונות, כשהילד יגדל הוא ירצה מאוד לראות איך הוריו, האחים שלו, ויתר בני המשפחה הקרובה והרחוקה נראו. זו נקודת זמן שממנה הוא לא יזכור הרבה, לכן חשוב שבאלבום הברית תהיה התייחסות נכונה גם אליו וגם לבאי האירוע..