צלם לחתונה

חתונה היא ללא ספק יום מיוחד, יום של פעם בחיים, הרגע בו שני חצאים נפגשים תחת ברית והבטחה להיות אחד לשארית חייהם. אירוע החתונה הוא אירוע מורכב שמלווה בהמון התרגשות ובתוך כל ההתרגשויות צריך לדאוג לכל כך הרבה דברים שלפעמים תכנון לא נכון ובחירת ספקים לא מקצועיים יכולה להוות מטרד די גדול ביום החשוב הזה.

צילום החתונה הוא ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר מאחר והוא הזיכרון המתועד שיישאר אתכם לעוד שנים רבות של חיים משותפים, בחירת צלם לחתונה צריכה להתבצע בהקפדה יתרה כדי שתוכלו לקבל את המענה המושלם ליום המיוחד שלכם..

חייגו עכשיו : 052-4466345

כלה מצטלמת בכפר חב"ד
חתונה בכפר חב"ד

ליצירת קשר...

  שם

  דואר אלקטרוני

  טלפון (חובה)

  למה אנחנו ?

  יניב איתן – צלם לחתונה שכולל צוות מקצועי ואיכותי שנותן מענה לכל צרכי הצילום באירוע שלכם. ניתן גם לקבל שירות למגזר החרדי/דתי, יש לנו צוות של צלמות שיכולות לצלם באזור הנשים וכך לייצר חומרי גלם אותם נעבד ונערוך כדי שיהיה לכם צילום מוצלח מהיום המיוחד שלכם..

  אנו משתמשים בציוד איכותי ומתקדם תוך כדי הקפדה על שימוש בעדשות מתוחכמות ותוכנות עריכה וגרפיקה מהמתקדמות בעולם כך שהמוצר הסופי יהיה בסטנדרט גבוה וחומרי הגלם שצולמו בכישרונו הרב וזוויתו הייחודית של הצלם יניב איתן יביעו את הרגש והקסם במעמד המרגש והחד פעמים – יום החתונה שלכם.

  מה צריכים לקחת בחשבון ?

  בחירת צלם לחתונה מורכבת מכמה פרמטרים חשובים, כמו שגם הצילום עצמו מורכב מכמה נושאי צילום שונים. ראשית ישנו נושא הצילום של תמונות הסטילס, פה צריך לבחון את היצירתיות של הצלם, את מידת ההשקעה שהוא מתכוון להשקיע בעיבוד התמונות, אם על ידי גרפיקאי חיצוני ואם הוא עושה זאת בעצמו, צלם לחתונה צריך להיות אדם רגיש שמבין את הלחץ בו הזוג נמצא ולדעת לייצר מציאות נוחה שבה יוכלו לצאת החוצה רגעים אותנטיים שאותם הוא יתעד וינציח. 

  השלב החשוב בתמונות הסטילס הוא דווקא הצילום שלפני האירוע בו מתועד הזוג ביום המרגש לפני שהוא נפגש עם המשפחות והאורחים, שם מתועדים הרגעים הפרטיים שכוללים רק את השניים שתכף עומדים להפוך לאחד.

  פרמטר נוסף הוא הצילום בזמן האירוע עצמו, שם דווקא צילום הוידאו, הוא החשוב יותר כאשר צלם מקצועי לחתונה יוביל צוות שמגיע איתו לאירוע. כאשר מדובר באירוע גדול ובו מעל 300 מוזמנים הצוות יכלול שני צלמי סטילס ושני צלמי וידאו, צלם חתונות מקצועי ידע לספק גם מצלמת רחף ושירותים נוספים כגון מגנטים, צילום DSLR שיוצר קטעי וידאו קצרים ממצלמת סטילס אותם ניתן לשלב בעריכת הוידאו ולהוסיף זוויות נוספות שמכניסות חיות לסרט החתונה.