צילום אדריכלות - צלם זול למעצבי פניםצילום אדריכלות

העין תופסת תמונה דינאמית ויש לה את היכולת לשלב את המרכיבים השונים לכדי חוויה מורכבת וייחודית, בתמונות ניתן להעביר את אותה המורכבות על ידי יצירת רגש ואווירה שיבליטו את הדבר אותו החלטנו לשים במרכז.. הדבר החשוב ביותר וההכרחי ביותר לצילום פרויקט אדריכלי זוהי האהבה לאדריכלות.

היופי בפרטים הקטנים

הצלם צריך לאהוב ולהתפעל מהיופי המצוי בפרטים כדי שיוכל להעביר את התחושות שהוא חווה אל הצילום וכך ליצור צילום אדריכלות איכותי שיעביר למתבונן את התחושות הרגשיות אותם רוצה האדריכל להעביר ללקוחותיו. יניב איתן פיתח אהבה גדולה לנושא כאשר הוא גילה שניתן לגרום לעצם דומם לדבר ולהביע רגשות. במהלך שנותיו כצלם ליווה צילום פרויקטים בשלביהם השונים כאשר כל שלב מספר את סיפורו ובסופה של העבודה מתחברים המרכיבים לכדי מוצר מוגמר בעל אופי ונוכחות.

 

מה הוא היתרון שצילום אדריכלות מעניק לאדריכל מול לקוחותיו ?

ברוב הפעמים הלקוח שרואה עיצוב פנים או בניית מבנה יפה הוא לא מבין את מורכבות השלבים שמובילים לתוצאה הזו.. רוב האנשים נוטים לחשוב שהם יכולים לעשות זאת בעצמם ושאם הם יראו תמונה לקבלן או לחנות הרהיטים הם יוכלו לעשות זאת בעצמם וכך לחסוך את הכסף שרצו להשקיע באדריכלות פנים או חוץ.. דרך התמונות שמראות את השלבים המורכבים שמובילים לתוצאה הסופית הלקוח מבין שהוא לא סתם מוציא כסף, הוא מקבל תמורה שאותו קבלן או חנות רהיטים לעולם לא יוכלו להבין מתמונה של מוצר מוגמר, הוא מבין את חשיבות העניין ובאופן אוטומטי הוא נפתח לרעיון ההשקעה במעצב פנים או אדריכל שיגרום לתמונה להפוך למציאות.

צילום פרויקט בשיתוף פעולה

במהלך צילום הפרויקט האדריכל והצלם חייבים לעבוד בשיתוף פעולה מלא כדי להצליח להעביר את התחושות הנכונות לתמונות אך לרוב האדריכל עסוק מאוד ואין לו פנאי להסברים מיותרים, הוא צריך צלם אדריכלות שמבין עניין ויכול להתחבר במינימום בזבוז אנרגיה מבחינת האדריכל.

 

צילום בתים - עיצוב פנים - צלם מקצועי וזול לאדריכליםצילום אדריכלות במחירים זולים - צילום עיצוב פנים - יניב איתןצילומי בתים..

צילומי בתים וארכיטקטורה לא דומים לשום דבר אחר, יש להם את הדקויות שלהם אותם הצלם צריך לדעת לזהות ולהבליט תוך כדי שימוש נכון במרחב ובהקשרים שנוצרים בתוך החלל שנבנה, מצד אחד צריך להראות את התמונה הכללית שמציגה בית, סלון, מטבח וכו'.. אך מצד שני בתוך המטבח נרצה להתמקד ולהראות עניין כלשהו שימשוך את מלוא תשומת הלב וכל יתר הדברים ישמשו כתפאורה המציגה אותו ברוב פאר, כך גם כאשר התמונה הכללית מייצגת בית, סלון או משהו אחר..

צילום בתים

צילום בתים זה צילום עם אופי! ולמשימה הזו נדרש צלם בעל זווית וגישה ייחודית ומקורית.. צלם שיביא איתו אהבה לתחום ויכולת לתפוס את הייחודיות האסתטית של הפרויקט.