יניב איתן – צלם סטילס

בוגר החוג לצילום במכללת הדסה, בעל ותק של מעל 20 שנה בתחום הצילום, מתמחה בצילום סטילס לאירועים וצילומי אדריכלות. מתמחה ביצירת אלבומי תמונות בעלי קונספט ייחודי שמנציח ומשקף אווירה ואופי, תוך כדי התחשבות בשיקולים ובציפיות שלכם מהמוצר המוגמר.

את תחילת דרכי המקצועית עשיתי בצילום מסחרי ובצילומי תדמית ויצירת פורטרטים עסקיים שממתגים ומשקפים את המצולם באופי אותו הוא רוצה לשדר בתמונה, בין אם זה סמכותי ומקצועי ובין אם קליל ונגיש, שם הבנתי את הכוח האדיר שיש להבעות הפנים וכיצד ניתן לתפוס את הרגעים האלו שמשקפים הבעה רגשית ויוצרים נופח אחר לתמונה גם אם לא משתנה בה כלום מלבד ההבעה כאשר גם למוצר דומם ניתן לייצר הבעה רגשית שתעורר את הרגש הנכון.

ליצירת קשר...

  שם

  דואר אלקטרוני

  טלפון (חובה)

  במה זה תלוי?

  מבחינה מקצועית הדבר מורכב מכמה פרמטרים בניהם הזווית, התאורה ושימוש נכון בעדשות מתאימות לצילום אך יותר מהכל זה דורש יצירת סביבה מתאימה בה תוכלו להרגיש נינוחים מספיק כדי שבין הרגעים המביכים יצאו אותם הבעות שיתפסו בעדשה ויהפכו לצילום מיוחד שמביע רגש.

  כשלא שמים לב אז יוצאת האמת לאור ובדיוק את אותו הרגע צריך ליצור כדי להנציח ולתעד. את הטכניקה הזו למדתי ליישם בתחום האירועים באופן כזה שמייצר אלבומי תמונות שמביעים ומשקפים את כל הייחודיות שמשקפת אתכם ואת האירוע המיוחד.

  בחירת הצלם זה בהחלט מה שיהפוך את הזיכרון שלכם למשהו מיוחד.

  למדתי ליישם את הטכניקה הזו בצילומי בוק לבת מצווה, צילומי חתונה לחתן וכלה בזמן האירוע עצמו וכמו כן בצילומים שלפני האירוע, תוך כדי בחירת מוקדי צילום נכונים ויצירת אווירה שתשקף את מי שאתם וכמובן את האהבה הגדולה בניכם. גם בצילומים לבר מצווה, ברית ובריתה הדבר בא לידי ביטוי באותו אופן אך כמובן שלכל אירוע ולכל מצולם יש מרכיבים שונים שמאפיינים אותו ואת האלבום שאנו רוצים לייצר ממנו. 

  בצילום חינה נרצה להדגיש את השמחה ואת הטקס המסורתי תוך כדי שילוב הפעילות שלכם כחתן וכלה באירוע, נרצה להציג אתכם כמרכז האירוע וליצור מצב בו טקס החינה המסורתי הוא תפאורה שבה האורחים והתפאורה משתלבים באופן מושלם ומציגים אתכם כדבר המרכזי שעליו הכל יושב, בצילומי בתים לאדריכלות נרצה להציג את הפריט המעוצב באותו אופן כאשר הוא בולט על רקע הבית עצמו, מאחר ולפריט דומם אין הבעה אנושית נייצר צווית צילום ואווירה נכונה כדי שהפריט אכן יביע את הרגש הנכון לתמונה הכללית.