לקוחות ממליצים

יניב תודה, כשראינו את תיק העבודות שלך הבנו שאתה מוכשר והרגשנו ביטחון להפקיד בידיים שלך את היום החשוב ביותר בחיינו אבל לא תיארנו לעצמנו שזו תהיה התוצאה – זה עולה על כל דמיון ומעבר לכל מה שציפינו.. היינו כל כך עסוקים בלחוות את הרגע, כמעט ולא שמנו לב שמצלמים אותנו וכשראינו את התמונות והוידאו היינו פשוט בשוק שהאירוע שלנו היה כל כך יפה! זו בהחלט חוויה שונה לראות את זה מהצד ולחוות את זה מבפנים, בטח ובטח כאשר את הבחוץ רואים דרך הזווית המיוחדת שלך.. אלפי תודות.​
שילוב ידיים אמיץ ואוהב של החתן והכלה
(צילום החתונה של יריב וענבל)
יניב תודה!!! אין לי מילים איך להודות לך על בוק מדהים!! בהתחלה חשבתי שיצא על הפנים כי הייתי ביישנית ולחוצה, אני לא רגילה להצטלם וזה מאוד מביך אותי אבל כשראיתי את הבוק אחרי העריכה הייתי המומה, זה נראה מושלם!! במיוחד התמונה שהגדלנו ושמנו בכניסה לבת מצווה שעליה כל החברים והחברות חתמו.. זו מזכרת שתישאר איתי לכל החיים.
צלם מקצועי לפורטרטים ובוק ביפו. צילום במתחם התחנה בתל אביב
(הבוק לבת מצווה של יפעת)
ליניב וכל הצוות תודה, אתם אלופים! זרמתם עם כל הרעיונות המשוגעים שלנו ועשיתם לנו את האירוע לחוויה משמחת שתישאר איתנו לעוד שנים רבות, העריכה של הוידאו פצצצצצצה!
האחות עושה תמונה מיוחדת של מזל טוב לאחיה שחוגג בר מצווה
(צילום אירוע חינה של אברהם ויעל)
יניב אחי הייתי חייב לכתוב לך שאתה פשוט ענק! הצלחת להוציא מילד בן 8 ימים תמונות כל כך מיוחדות שאני בטוח שהוא ישמור קרוב לליבו לאורח כל חייו הארוכים שמתחילים ממש עכשיו.. זו המתנה הכי טובה שיכולנו לתת לו...
ההורים השמחים בתמונה משפחתית עם התינוק הנולד
(צילום אירוע ברית של דניאל)
יניב, אין לנו מספיק מילים כדי להודות לך. הצלחת לעמוד במשימה הלא פשוטה הזו כמו ענק. התמונות והוידאו יצאו פשוט מושלמים..
שמחה עד השמיים של החתן והכלה. מזל טוב !
(החתונה של יקי וענת)
יניב נשמה תודה תודה תודה! ראינו עכשיו את הסרטון והיינו חייבים לשלוח לך תגובה... זה פשוט מדהים מה שעשית בעריכה ובתמונות סטילס. אין עליך!
המבט האוהב של הכלה לבחיר ליבה
(צילום החתונה של אריאלה וצחי)
יניב תודה רבה לך! למרות שאנחנו קהל לא פשוט ויש המון מורכבות בחתונות של חרדים הצלחת לרצות אותנו מכל הבחינות, תמסור לשתי הצלמות שהיו אצל הנשים שהן היו פשוט מקסימות ומיותר לציין שהוידאו ותמונות הסטילס של האירוע כולו פשוט מושלמות ואנחנו מרוצים עד השמיים.. תודה רבה לך!
(החתונה של רננה ויוסף יצחק )
יניב והצוות שלום, אפי היה כל כך מבסוט לראות את הוידאו שעשיתם לו, הוא במיוחד אהב את הקליפ הקצר והוא כמובן העלה אותו ליוטיוב וכל החברים שלו הגיבו תגובות מאוד מפרגנות, שימחתם אותנו מאוד, תודה לכם על שירות נפלא ותיעוד מושלם של האירוע שלנו..
התמים אביו וסבו בעת דרשת הבר מצווה
(הבר מצווה של אפרים)