צלם אדריכלות מקצועי. שם הלקוח :חב' נווה גד - צילום בתיםצילום בתים

צילום בתים מקצועי מעלה את ערך הנכס בצורה משמעותית. בעידן האינטרנט, כשאת רוב עבודת המחקר אנחנו עושים מהבית, רק לאחר שחקרנו וצמצמנו את האופציות לכמה שנראות לנו רלוונטיות, נבקש הצעות מחיר ונתחיל למפות לפי התקציב העומד לרשותנו.

יש לכם דירה למכירה או להשכרה ? צימרים לנופש ?

אדריכלים ומעצבי פנים רבים כבר הבינו שכדי להגיע ללקוח בקלות נדרש צילום בתים איכותי שמציג את הנכסים אותם הם מציעים. כמו כן, גם בבתי המלון ובאתרי התיירות שמציעים צימרים לנופש, מציגים את החדרים במקום באמצעות תמונות וצילומים שמבטאים את האווירה במקום ומציגים את האביזרים העומדים לרשות המתעניין.. היום כבר לא מספיק לתאר את המבנה באופן מילולי שמציין עובדות כגון מספר המרפסות בנכס וגודל השטח, היום אנשים רוצים שהמוצר יהיה נגיש עבורם באופן מקסימלי ואין דרך טובה יותר מאשר לראות צילום של הבתים הרלוונטיים.

 

צילום בתים ואדריכלות למעצבי פנים במחירים זולים - יניב איתןצילום בתים

צילום בתים מקצועי יודע להמחיש את כל המצבים שבהם הנכס נמצא במהלך היום, האור והצל שנובעים מהתאורה במקום, השמש שחודרת דרך החלון, הגינה המטופחת ועצי הפרי, כל אלו באים לידי ביטוי בצילום הבית ומציירים למתבונן תמונה מלאה שמשקפת את שווי הנכס ואת האווירה המתקבלת בשהות בו. על ידי שימוש בצלם איכותי שמבין כיצד אמור להיראות צילום בית שמשקף גם את האווירה וגם את הנתונים העובדתיים אפשר לייצר מצגת נפלאה שפשוט עושה את העבודה בשבילכם ומובילה אתכם ישירות לשלב המשא ומתן של המכירה.

הנוף…

הנוף הנשקף מהחלונות, האווירה הקסומה שהבית מקבל עם רדת הלילה, את כל אלו אפשר לתאר בהמון מילים ותיאורים אך אין כמו תמונה אחת שפשוט גורמת לצופה לחוות את החוויה במלואה ומבלי שנצטרך להכביר במילים להבין בדיוק במה מדובר..  בין אם אתם מעצבי פנים שרוצים להציג תיק עבודות ובין אם אתם אדם פרטי שמעוניין למכור את הנכס, צילום בתים זה הפיתרון המושלם כדי למקסם את תנאי המכירה ולמתג אתכם במקום גבוה שיביא אליכם את הלקוחות האיכותיים ביותר.

צילום בתים מעוצבים - תל אביב 2014
איזה צלם הכי מתאים לצילום בתים ?

הדבר החשוב ביותר בבחירת צלם לעבודה מסוג זה הוא הניסיון בתחום, ההבנה של הצרכים המקצועיים תוך כדי שילוב טביעת עין אמנותית ויצירת קומפוזיציה נכונה שמציגה את הפריט אותו אנו רוצים להציג בתמונה, האהבה לארכיטקטורה ולעיצוב היא דבר חשוב בהחלט אבל צריך גם לדעת מה הם הפרטים הטכניים שהלקוח מחפש בנכס אותו אנו מציגים, שימוש נכון בגובה ורוחב, הצגת הזוויות בקירות, הפונקציונליות של המטבח, כל אלו ועוד יכולים לעזור ולקדם את המכירה, אפשר לייצר המון תמונות יפות אך צילום בתים מקצועי אמור גם להניע לפעולה ולגרום ללקוח להרים את הטלפון ולחייג.

יניב איתן

יניב איתן – 052-4466345
צילום בתים מקצועי תוך כדי שימוש בטביעת עין ייחודית ואומנותית.