צלם חתונות דתי - צילום חתונות למגזר הדתי חרדי - יניב איתןצלם חתונות

יניב איתן הוא צלם חתונות המתמחה ביצירת אלבומי קונספט ייחודיים לאירועים של פעם בחיים, הגישה הקלילה מאפשרת נינוחות שמוציאה מהחתן והכלה את מי שהם באמת, בלי הלחץ וההתרגשות שמלווים את היום המיוחד בו הם הופכים להיות אחד.

צוות צילום

הצוות של יניב איתן מציע מגוון חבילות שונות שכוללות צילום סטילס, וידאו, עריכת אלבומים דיגיטליים ועיבוד התמונות אצל גרפיקאי מקצועי. שלב התיעוד בו מייצרים את חומרי הגלם הוא שלב חשוב שכדי שיצליח לעלות על כל דמיון דרוש צלם חתונות בעל ניסיון שיודע להבין את המצב הרגיש בו נמצאים הזוג וכך לייצר להם את התנאים הטובים ביותר וכך להוציא מהם את האותנטיות והשלווה שמלווה את הזוגיות שלהם בשילוב מנצח עם ההתרגשות של יום החתונה.

מה חשוב לדעת ?

הדבר החשוב ביותר בבחירת צלם חתונות איכותי זה לבדוק את הניסיון של הצלם באירועים מסוג זה! לראות את העבודות שעשה ולוודא שהמוצר שהוא מציג בפניכם נעשה על ידי הצוות שאתם מקבלים בחבילה שהוא מציע. חשוב לדעת ששלב הצילום בפועל הוא רק השלב הראשון ולמעשה שלב העריכה ועיבוד חומרי הגלם הוא שלב חשוב לא פחות ולכן העורך והגרפיקאי שמעבד את התמונות צריכים להיות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וכדאי שתראו עבודות שאותן הצלם צילם והעורך והגרפיקאי עיבדו.

 

צלם חתונות לדתיים - מחירים זולים לצילום - יניב איתןצילום חתונות

צילום חתונות מורכב מצילומי חוץ שנעשים ביום החתונה לפני תחילת האירוע ומהצילום באירוע עצמו. כדאי לוודא שהצוות שמגיע לצלם באירוע עצמו מתכנן להגיע כמה שעות לפני הגעת האורחים כדי לתאם את התנאים הדרושים להם מול התאורן והסאונד מן, צריך לקחת בחשבון שלפעמים עלולים להיות חילוקי דעות בין הספקים השונים בשטח כאשר כל אחד מהם רוצה שהתנאים בשטח ישרתו את המטרה שלו ולכן צריך לבחור ספקים בעלי עמוד שידרה שלא יוותרו אחד לשני ויוכלו להגיע לעמק השווה באופן כזה שישרת גם את התאורה בזמן האירוע וגם יענה על הצרכים של הצילום בחתונה. אחרי הכל אנחנו רוצים ליהנות בזמן אמת באירוע וגם רוצים שתישאר לנו מזכרת מושקעת שתלווה אותנו לחיים החדשים והמשותפים שמתחילים ביום המיוחד הזה.

צלם חתונות דתי למגזר החרדי במחירים זולים - יניב איתןצלם חתונות צריך להיות אדם מקצועי ובעל תודעת שירות גבוה

ביום החתונה לא יהיה לכם זמן להתעסק בניהול הספקים השונים ולכן כדאי לבחור אנשים נעימים שיקלו עליכם ויאפשרו לכם לחוות את האירוע מבלי להתעסק בשטויות שמסביב, אתם רוצים ספקים שמצד אחד יהיו מקצועיים ותרגישו בטחון בהם ומצד שני שיהיו אנשים נעימים ומחויכים שישרו אווירה נעימה ושלווה לאורחים שבאו לשמוח בשמחתכם.. צלם חתונות איכותי נמדד בניסיון שלו בתחום ובגישה המקורית והחדשנית שהוא מביא איתו לתמונה, צריכה להיות לו טביעת עין ייחודית וגישה מקורית שמשלבת רעיונות חדשניים שיבטאו את הכישרון שלו באופן כזה שידע לשלב את מי שאתם ומה שמרכיב את חייכם בנפרד וביחד, אחרי הכל התמונות מיום החתונה הולכות להיות הזיכרון הבולט ביותר מהיום בו הפכתם לחלק אחד.

חבילת צילום

יניב איתן – צלם חתונות המתמחה ביצירת אלבומי תמונות אמנותיים בעלי אופי מקורי וחדשני. ניתן לקבל חבילת צילום שכוללת גם מצלמת רחף, בנוסף יש לנו צוות של צלמות שמעניק שירותי צילום לחתונות במגזר החרדי / דתי.

יניב איתן – צלם דתי לאירועים 052-4466345 .