צילם בוק מקצועי במרכז. צילום בחוף הים ביפו - תמונות בת מצווהצילום בוק

ישנם סוגים שונים של בוק – בוק הריון, בוק לבר מצווה, בוק בת מצווה, בוק דוגמנות, בוק שחקנים ובוק לכל מטרה שתרצו..

 

אז מה זה בעצם בוק ?

בוק כשמו המתורגם מאנגלית כן הוא – ספר. מדובר בספר תמונות שאמור לאסוף בתוכו סיפור שאותו מספרות התמונות כאוסף של מייצגים המשמשים למטרה מסוימת.

בוק שחקנים ירצה להדגיש את יכולות המשחק של השחקן המצולם ולכן יוצגו בו תמונות המשקפות הבעות שונות כגון כעס, שמחה, עצב, ועוד הבעות שונות המייצגות את כישורי המשחק של אותו שחקן כאשר כל הבעה מתחברת לדמות אותה הוא מסוגל לשחק.

בוק דוגמנות יציג את כישורי הדוגמנות של הדוגמן או דוגמנית ובו נרצה להציג את יופיים וכמו כן את הנתונים הבסיסיים שלהם כגון גובה, משקל, יכולת תקשורת עם המצלמה כדי לייצר תמונות פוטוגניות שבעזרת הדוגמן או הדוגמנית ניתן להציג את הבגדים או האביזרים השונים באופן טוב.

בוק הריון יציג את חווית ההיריון של האישה כאשר התמונות יציגו את המצבים בהם היא נמצאת בעודה בהריון תוך כדי הדגשה ושימוש בבטן ההיריון כמרכז העניינים…

בוק לבר מצווה יספר את אופיו של הנער החוגג בר מצווה ובמקרה הזה נדרשת עבודת מחקר מקדימה כדי להבין ולנתח מה הם תחומי העניין שלו אותם נרצה להבליט ולייצג בתמונות.

 

והבוק הפופולארי מכל – בוק לבת מצווה!

 

בוק לבת מצווה כבר מזמן הפך להיות כרטיס הביקור של כל נערה בת 12 החוגגת בת מצווה. התמונות האלה ימשיכו ללוות את כלת בת המצווה למשך כל חייה, כזיכרון מהתקופה המיוחדת בה היא הפכה מנערה לאישה..

זה הגיל שבו השינויים מתחוללים במהירות הבזק. כל כמה חודשים הנערה מוסיפה להשתנות ואט אט היא מתעצבת להיות האישה שאליה היא תהפוך. בעתיד הקרוב התמונות מבוק הבת המצווה יהיו לה כסמל לתמימות והרוך שמהם היא צמחה. כיום יש אפשרויות רבות ומגוונות לבוק בת מצווה, המון שדרוגים והמון אפקטים שניתן לשלב.. החל מעיצוב בסטודיו שכולל אביזרים ותלבושות, ועד שימוש בטכנולוגיות חדישות שמשלבות את הנערה בנופים מהעולם..

 

צילום בוק לבת מצווהצילום בוק בת מצווה במחירים זולים - יניב איתן
♦ רשימת השירותים שלנו ♦


בוק לבת מצווה

צילום בת מצווה

אלבום בת מצווה

צלם לבת מצווה

 

♦ רשימת השירותים שלנו ♦

 
 
 

כשניגשים לבחור חברת צילום אירועים כדאי לבוא מוכנים!
אלו רגעים שלא יחזרו שוב והזיכרון היחיד שיישאר לכם מהאירוע אלו התמונות והוידאו..

יניב איתן – צילום אירועים 052-4466345 .