צילום אירועים

צילום אירועים מורכב מכמה סוגים של צילום : סטילס, וידאו, מגנטים, צילומי סטודיו וצילומי חוץ.

כשניגשים לבחור חברת צילום שתספק עבורכם את שירותי הצילום לאירוע צריך לבדוק ולבחון כמה פרמטרים, ראשית מה הוא התקציב שעומד לרשותכם? ולאחר מכן איזה עבודות צילום הייתם רוצים לבצע..? לאחר שהבנתם את הנתונים האלו מתחילה עבודת החיפוש אחר הצלם הטוב ביותר שיכנס תחת התקציב ויספק את העבודה המקצועית והטובה ביותר.

חייגו עכשיו : 052-4466345

ליצירת קשר...

  שם

  דואר אלקטרוני

  טלפון (חובה)

  כמה טיפים חשובים

  כמה טיפים חשובים שצריך לקחת בחשבון בבחירת חברת צילום אירועים :

  • תפסת מרובה לא תפסת. כולנו מכירים את הפתגם המוכר אך בתחום הצילום הוא ממש קריטי ואני אסביר למה הכוונה: נניח שהצלם שבחרתם לאירוע מבטיח לכם גם מגנטים, גם צילום סטילס, גם וידאו וגם לעשות לכם צילומי חוץ ביום האירוע, אבל הוא מגיע עם צוות של שני אנשים – זו בעיה! סביר להניח שהוא מתכנן שצלם הסטילס ישלב את צילום המגנטים וצילום התמונות של האירוע, אך הוא לא מספר לכם שפיתוח המגנטים דורש ישיבה בחדר צדדי ובזמן הזה עלולים להתפספס המון רגעים באירוע שאין מי שיצלם אותם! כמו כן, את הצילומי חוץ שלפני האירוע הוא יעשה בעצמו אך בזמן האירוע שלכם הוא כבר יהיה עייף ותשוש וצילום וידאו דורש המון אנרגיה כדי להסתובב בין האנשים ולמצוא את הזוויות הטובות ביותר שינציחו את האירוע שלכם מכל כיוון אפשרי ויספקו חומר עריכה איכותי שממנו יוכן סרט הוידאו. הוא אולי יציע לכם מחיר ממש נמוך אך התמורה תהיה דלה מאוד ואת יום האירוע לא ניתן לשחזר כדי לתקן ולצלם כמו שצריך..

  ציוד לאירוע

  • כדאי לבדוק מה הציוד שהצלם מביא איתו לאירוע, האם הוא משתמש במצלמת רחף ? האם הוא משתמש במצלמת DSLR שמצלמת קטעי וידאו קצרים במצלמת סטילס שממנה ניתן לערוך קטעים אל תוך סרטון האירוע ? גם אם אתם לא מבינים גדולים במושגים המקצועיים כדאי שתשאלו מה סוג המצלמות שהוא מביא איתו ועם איזה עדשה הוא מצלם, השאלות האלו יגרמו לו לחשוב שאתם מביני עניין בתחום בצילום ובאופן אוטומטי הוא ידע שהוא צריך להיזהר ולספק לכם מחיר זול ותמורה משתלמת עבור שירותי הצילום לאירוע.

  תאורה

  • תאורה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר ליצירת תמונות איכותיות, תשאלו את הצלם אירועים באיזה שעה הוא מתכוון להגיע לאולם, אם הוא צלם מקצועי הוא יגיע כבר בזמן העריכה של האולם כדי שיוכל להכיר את הצוותים הפועלים במקום ולתאם עם התאורן והתקליטן את הצרכים שנדרשים לו כדי לצלם באופן נכון ויעיל.

  ספקי משנה

  • העולם התקדם והיום הכל עובד בשיתופי פעולה, צילום אירועים זה מושג רחב שכולל בתוכו המון דברים, סביר להניח שהצלם שאיתו תסגרו את העסקה ייקח ספקי משנה שיעבדו איתו באירוע כאשר הוא אחראי לספק לכם את החבילה הכוללת אותה הוא הציע לכם, כדאי לבדוק את התמחור של השירותים אותם הוא מציע לכם גם בנפרד וגם כחבילה וכך להצליב את המידע מול חברות מתחרות ולקבל מושג מדויק לגבי הכדאיות של העסקה, בכל אופן מומלץ מאוד לקחת את כל השירותים תחת אותה חבילה וכך בזמן האירוע אתם לא תצטרכו להתעסק עם ספקים שונים והוא יהיה אחראי על הצוות שלו, זה לא אומר שאתם לא יכולים להוריד את המחיר של החבילה כולה למחיר הטוב ביותר עבורכם.

  רמת השירות

  • כדאי לשים לב כבר בשיחה הראשונה לרמת השירות שהצלם מציע, סביר להניח שאת הגישה שתקבלו ממנו בזמן המשא ומתן תקבלו גם כאשר האירוע קורה בפועל, אם הוא קשוח ולא מוכן להתגמש כאשר אתם חוקרים את כדאיות העסקה סביר להניח שהוא יהיה קשה גם כשתחכו לקבל את אלבום התמונות ואת עריכת הוידאו..

  ♦ ♦ רשימת השירותים שלנו ♦ ♦


  ♦  
  צלם לחתונה   

  ♦   צלם לחינה   

  ♦   צלם לבר מצווה   

  ♦   צלם לבת מצווה   

  ♦   צלם לברית   

  ♦   צלם לבריתה   

  ♦   ♦ ♦   ♦ ♦   ♦ ♦   ♦ ♦   ♦

  כשניגשים לבחור חברת צילום אירועים כדאי לבוא מוכנים! 
  אלו רגעים שלא יחזרו שוב והזיכרון היחיד שיישאר לכם מהאירוע אלו התמונות והוידאו..

  יניב איתן – צילום אירועים 052-4466345