צילומי בתים – עיצוב פנים

חדר במלון טיש בירושלים
צילום בית מלון בירושלים

עיצוב פנים ואדריכלות הפכו בשנים האחרונות לתחום מאוד פופולרי, כל אחד מאיתנו רוצה שהבית שלו יראה כמו מתוך קטלוג, שהעיצוב יהיה מושלם ושגם הפונקציונליות של הפריטים תהיה נוחה ויעילה, זה תחום שלא מפסיק להתחדש ובכל עונה יוצאים לשוק אלפי מוצרים חדשים וטכנולוגיות חכמות שמקלות את משק הבית ומשדרגות את הנראות שלו מבפנים ומבחוץ..

המון פעמים לקוח רואה צילומי בתים שמציגים את עיצוב הפנים והוא ניגש לחנות הרהיטים ומבקש בדיוק מה שראה בתמונה אך כאשר מדובר בפריטים ייחודיים שאין להשיג ברשתות המסחריות הצילום יגרום לו לפנות למעצב או לאדריכל שפרסמו את התמונה. לכל איש מקצוע בתחום חייב להיות קטלוג שמציג את הכישרון העיצובי שלו באלבום שמרכז צילומי בתים שהוא עשה ללקוחותיו.

צילום אדריכלי

צילום אדריכלי דורש גישה והבנה בתחום כדי שדרך הצילום נוכל להביע תחושות ורגשות, הפריט אותו נרצה להציג נשאר כפי שהוא, אין לו את היכולת להקסים אותנו בחיוך כובש והבעת פנים מיוחדת, נדרשת הבנה מעמיקה וטביעת עין ייחודית של הצלם כדי שהתמונות ישקפו בצורה לא פחות ממדהימה את הפרט המוצג ואת המכלול שבו הוא נמצא. מדובר בבניית תפאורה של ממש כאשר הספה אותה נרצה להציג לדוגמא תהיה ה centerpiece‏ והסלון המעוצב והאווירה של הבית בו הוא נמצא ישמשו כרגע שנותן תחושה כללית שמבליטה את הפריט ואת היכולת לשלב אותו בתוך קומפוזיציה שכל אחד היה רוצה בביתו הפרטי.

צילומי בתים

סלון מעוצב בבית מלון
צילום אדריכלי למלונות

צילומי בתים מתחלקים לצילומי פנים וצילומי חוץ, ישנם אדריכלים שמציגים את המייצג הארכיטקטוני בלבד ובמקרה הזה ירצו להדגיש את הבניה של הבית מבחינת חלוקת הקירות והזוויות שלהם, המדרגות, גובה התקרה, יצירת פאטיו במרכז הבית או שימוש בחלונות קטנים וגדולים בתוך החלל, צילום מסוג זה דורש דווקא הצגה עירומה של הבית אך לא לגמרי, פן נוסף של צילומי בתים מסוג זה ירצה להציג בפני הלקוח את תהליך העבודה והפונקציונליות שלא נראית לעין בתמונה המוגמרת, כך שהלקוח יבין שנדרשת פה מלאכת מחשבת ועל מנת שהוא יקבל את התוצאה כפי שהוא רואה בקטלוג עליו לשכור את שירותיו של אותו אדריכל שמבטיח לו גם נראות מושלמת וגם פונקציונליות נוחה ומושקעת במחשבה.

עיצוב פנים בצילומים

פן נוסף של צילומי בתים הוא הפן של עיצוב הפנים, בצילומים כאלו נרצה להציג תיק עבודות מרשים שיפנה גם לאדריכלים שימליצו ללקוחות שלהם עלינו כמעצבי פנים מובילים וגם ללקוחות עצמם כאשר הם מחליטים לשפץ או סתם לעצב מחדש כדי לחדש את האנרגיות בבית, זהו צילום אווירתי שמציג פריטים ומכלול תוך כדי שימוש נכון במרחב. צילומי בתים חייבים להיעשות על ידי צלם מקצועי שמבין את רזי התחום. תמונות איכותיות ומקצועיות יעזרו לכם למכור או להשכיר את הנכסים ביתר קלות בין אם זה מפעל שמציג את המכשור הקיים בו, בין אם זו דירה או משרדי עסקים, חדרים בבית מלון או צימרים שמציעים אירוח כפרי, תמונה אחת שווה אלף מילים וצילום בתים מקצועי פשוט עוזר להציג ולמכור את השירות ו/או המוצר.

יניב איתן

יניב איתן – 052-4466345
צלם המתמחה בצילומי בתים ומבנים ארכיטקטוניים.